<oembed><version>1.0</version><provider_name>CETECH Ghana Departmental Hardware Store</provider_name><provider_url>https://cetechbpa.com/gh</provider_url><title>2200W PowerPlus Heat Gun PL2200KT - CETECH Ghana Departmental Hardware Store</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="0i9uNNaDui"&gt;&lt;a href="https://cetechbpa.com/gh/buy/powerplus-2200w-heat-gun-pl2200kt/"&gt;2200W PowerPlus Heat Gun PL2200KT&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://cetechbpa.com/gh/buy/powerplus-2200w-heat-gun-pl2200kt/embed/#?secret=0i9uNNaDui" width="600" height="338" title="&#x201C;2200W PowerPlus Heat Gun PL2200KT&#x201D; &#x2014; CETECH Ghana Departmental Hardware Store" data-secret="0i9uNNaDui" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://cetechbpa.com/gh/wp-includes/js/wp-embed.min.js
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://cetechbpa.com/gh/wp-content/uploads/2024/06/KP-Designs-3.png</thumbnail_url><thumbnail_width>500</thumbnail_width><thumbnail_height>500</thumbnail_height><description>Looking for a reliable, heavy-duty heat gun in Ghana? The PowerPlus 2200W Heat Gun PL2200KT is now available at CETECH Ghana, your go-to destination for quality tools and professional services both online and in-store. This powerful heat gun machine is designed for precision work in electronics, packaging, DIY projects, and professional use.</description></oembed>